Biuro Festiwalowe Impart 2016 z Wrocławia przygotowało rabat 25% na bilet na Dance [R]evolution Festival 7-8 września oraz rabat 20% na bilet na spektakl akrobatyczno - taneczny „Prometeusz” 19-21 września.

 

PROMETEUSZ: SPEKTAKL AKROBATYCZNO-TANECZNY

Kanwą przestawienia jest antyczny mit o Prometeuszu, który za pomocą wykradzionego bogom ognia budzi w ludziach rozum, myślenie, kreatywność, pasje i zainteresowanie światem. Niezadowolony z obrotu spraw Zeus posyła na ziemię Pandorę z puszką pełną ludzkich trosk, chorób i lęków. Pandora uwodzi brata Prometeusza (jego intelektualne przeciwieństwo) i namawia do otwarcia puszki, uwalniając na świat wszelkie ludzkie nieszczęścia. Prometeusz mści się na Zeusie, podstępem wymuszając na nim błędny wybór byka ofiarnego. W odwecie Zeus przykuwa Prometeusza do skał Kaukazu, wystawiając go na codzienne cierpienie.

 

Prometeusz

 

DANCE [R]EVOLUTION FESTIVAL

Kiedy?

07-09 do 08-09

Gdzie?

Impart, sala teatralna i kameralna

revolution

 

Dance [R]Evolution Festival to 2 dni intensywnego obcowania z tańcem, w każdym jego aspekcie – spektakle, warsztaty, dyskursy. W ramach  festiwalu  tancerze – zarówno dzieci jak i dorośli, amatorzy i profesjonaliści zaprezentują 10 spektakli tanecznych. Odbędą się ponadto warsztaty taneczne dla uczestników z takich technik tańca jak: modern, hip hop, funky, jazz. Przeprowadzane zostaną panele teoretyczne i dyskusyjne dotyczące zagadnień reżyserii, tworzenia form scenicznych, obecności tancerza na scenie, a także dotyczące istotnych spraw amatorskiego ruchu tanecznego na Dolnym Śląsku.

Impart-logotyp-kwadrat